Ota yhteyttä

Kysy mitä vain, vastaamme mahdollisimman pian. Täältä löydät myös avainhenkilöidemme yhteystiedot, toimipisteidemme osoitteet sekä laskutustietomme.

Ota yhteyttä

Kysy mitä vain, vastaamme mahdollisimman pian. Täältä löydät myös avainhenkilöidemme yhteystiedot, toimipisteidemme osoitteet sekä laskutustietomme.

Lähetä meille viesti 💌

Olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!

Toimipisteemme

Espoo

Hevosenkenkä 3,
02600 Espoo

Lappeenranta

Valtakatu 49,
53100 Lappeenranta

Oulu

Alasintie 10,
90400 Oulu

Yhteystiedot

Myynti

MikaRissanen-400x651

Mika Rissanen

Senior Business Advisor

mika.rissanen@loihde.com

040 530 9724

Kimmo_Kuusipalo_400x651

Kimmo Kuusipalo

Senior Business Advisor

kimmo.kuusipalo@loihde.com

050 482 1950

Jukka-Sormunen-400x651

Jukka Sormunen

Senior Business Advisor

jukka.sormunen@loihde.com

050 517 7092

Jouni-Javanainen-www-400x651

Jouni Javanainen

Senior Business Advisor

jouni.javanainen@loihde.com

040 842 2899

Panu-Tujula-400x651

Panu Tujula

Business Advisor

panu.tujula@loihde.com

040 522 6144

Marko_Loukaskorpi_400x651

Marko Loukaskorpi

Senior Business Advisor

marko.loukaskorpi@loihde.com

050 593 8061

Rekrytointi

Jaakola-Teemu-400x651

Teemu Jaakola

Chief Competitivity Officer

teemu.jaakola@loihde.com

040 842 2895

Palvelut ja hallinto

Petteri-Paananen-400x651

Petteri Paananen

Chief Digital Information Officer

petteri.paananen@loihde.com

050 320 3066

Tuomas Lahtinen

Tuomas Lahtinen

Chief Analytics & AI Officer

tuomas.lahtinen@loihde.com

040 575 6099

Riku Leino

Riku Leino

Chief Maintenance Officer

riku.leino@loihde.com

040 842 2764

Jouko Muurinen

Jouko Muurinen

Chief Business Development Officer

jouko.muurinen@loihde.com

040 842 2840

NiklasBlomqvist-400x651

Niklas Blomqvist

Marketing Manager

niklas.blomqvist@loihde.com

040 842 2836

Johtoryhmä

KatjaAhola-400x651

Katja Ahola

Chief Executive Officer CEO

katja.ahola@loihde.com

040 842 2752

Niina-Mäkiranta-400x651

Niina Hannukainen

Chief Human Resources Officer

niina.hannukainen@loihde.com

040 842 2762

Mariikka_Majorin-400x651

Mariikka Majorin

Chief Knowledge Officer CKO

mariikka.majorin@loihde.com

040 842 2753

Sami_Lehto-400x651

Sami Lehto

Chief Sales Officer CSO

sami.lehto@loihde.com

050 312 2703

Loihde Analytics Oy

contact@loihde.com
Y-tunnus 1645592-3

Verkkolaskuosoite: 003716455923
Operaattori: OpenText Oy
Hevosenkenkä 3
02600 Espoo

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@loihde.com